Obec Semněvice

Vítejte na internetových stránkách obce

Přehled předsedů

Přehled předsedů správní komise a předsedů MNV Semněvice

10.6.1945 - 10.9.1945Jaromír Doležil (správní komise)
11.9.1945 - ? 1945
František Houf (správní komise)
? 1945 - říjen/listopad 1946
Josef Mařík (správní komise)
říjen/listopad 1946 - 27.5.1954
František Noska (MNV)
27.5.1954 - 27.5.1957
Václav Kuneš
27.5.1957 - 30.9.1959
Václav Turek
1.10.1959 - 25.6.1960
Ondřej Müller
25.6.1960 - 22.8.1969
Jan Kacerovský
22.8.1969 - 15.12.1971
Karel Matějovic
15.12.1971 - 25.7.1980
Karel Jírovec
25.7.1980 - 31.12.1989
Miroslav Tikal
1.1.1990 - 24.11.1990
František Hálek

Vytvořeno 21.3.2016 21:02:29 | přečteno 1362x | vaclav.smolik