Obec Semněvice

Vítejte na internetových stránkách obce

Přehled starostů

  1. volební období 25.11.1990 -   2.12.1994 Horáček Zdeněk

  2. volební období   2.12.1994 - 22.10.1998 Paleček Josef

  3. volební období 22.10.1998 - 21.10.2002 Paleček Josef, Janovský Jiří

  4. volební období 21.10.2002 - 16.10.2006 Janovský Jiří

  5. volební období 16.10.2006 - 16.10.2010 Hálek Josef

  6. volební období 16.10.2010 - 11.10.2014 Hálek Josef

  7. volební období 11.10.2014 - 19.11.2018 Hálek Josef

  8. volební období 19.11.2018 -  19.1.2021 Hálek Josef

  9. od 11.2.2021  Jílek Tomáš

Vytvořeno 21.3.2016 21:05:53 | přečteno 1538x | vaclav.smolik